Ребров: «Проблема була не в Мальті, а в нас»

Тренер збірної України висловився щодо чергової непростої перемоги
18 жовтня 2023р. 16:37
Сергій Ребров / Фото - УАФ

Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував перемогу в матчі передостаннього туру відбору на Євро-2024 проти Мальти (3:1). Слова фахівця передає прес-служба УАФ.

Рухаємося далі. Це дуже важливі 3 очки. Суперник зіграв добре. Проблема була не в Мальті, а в нас. Це ми дозволили Мальті створити багато моментів. У мальтійців не було мотивації з турнірної точки зору, вони показали гарну гру перед своїми вболівальниками. Я не хочу коментувати, вони потрапили в дуже складну групу.

Збірній України завжди важко грати проти суперників такого типу, які закриваються на своїй половині поля. В обох матчах Мальта зіграла дуже компактно. Так, спочатку ми створювали замало моментів, але ми не зупинилися та намагалися атакувати. Ми повинні були забити перший гол, щоб відчувати себе більш упевнено.

Не знаю, я не бачив ніякої води. В першому таймі ми самі собі зробили проблеми, але розв’язали їх в другому. В першому таймі ми програвали боротьбу, пропустили перший м’яч, але повернулися в гру.

Гра була дуже важкою, але всі повинні розуміти, що результат сьогодні був дуже важливим. Вдячний гравцям, що вони здобули цей результат, але я впевнений, що ми повинні покращувати нашу гру.

За один крок до Євро. Мальта – Україна 1:3. Відеоогляд матчу.