Зараз 1
Вчора 12
Сьогодні 6
Завтра 15

Ребров зізнався, що збірній України поки важко грати два матчі поспіль з топовими суперниками

Також головний тренер «синьо-жовтих» спростував популярну думку про команду Італії
13 вересня 2023р. 16:31
Сергій Ребров / Фото - УАФ

Головний тренер збірної України Сергій Ребров поділився в ефірі «Суспільного» думками після поразки у матчі відбору на Євро-2024 проти Італії (1:2).

Я вже казав, що ми повинні бути до цього готовими. Ми розуміли, що так буде. Просто ми граємо другу гру проти топового суперника, тому дуже важко.. Ми намагалися атакувати, у другому таймі створили декілька моментів, але не реалізували.

Проти таких команд дуже важко, якщо ти не реалізуєш. Я не розумію, чому у збірної Італії криза. Я вважаю, що це дуже міцна команда, і вони це показали.

Ми намагалися атакувати, але було дуже складно, була дуже велика інтенсивність, тому не дуже часто ми виходили в атаку, але, як я кажу, ми забили м'яч, повернулися у гру та намагалися вирвати цю гру. Мудрик повинен був додати швидкості у другому таймі.

Як я казав, ми грали проти дуже складних суперників, і я вважаю, що перша гра показала, що ми можемо грати. Я не можу зараз сказати, рівний чи не рівний, але футбол – це не володіння м'ячем, це моменти та рахунок. Я вважаю ці дві гри дуже корисними на майбутнє, будемо дуже щільно готуватися до наступних матчів.

Ребров також зізнався, що говорив гравцям у перерві матчу з Італією.