Вчора 14
Сьогодні 14

Роналду все ще без трофеїв з Аль-Насром, команда португальця поступилася у фіналі Суперкубка Саудівської Аравії

Аль-Хіляль розгромив клуб Кріштіану
17 серпня 22:23
Завершився матч за Суперкубок Саудівської Аравії, в якому зустрілися Аль-Наср з Кріштіану Роналду та чемпіон країни Аль-Хіляль. Гра пройшла на стадіоні Принц Султан бін Абдул Азіз в Абху, Саудівська Аравія. Аль-Хіляль здобув переконливу перемогу з рахунком 4:1.

У першому таймі, на 44-й хвилині, Аль-Наср вийшов уперед завдяки голу Кріштіану Роналду. Однак у другому таймі Аль-Хіляль переламав перебіг зустрічі. На 55-й хвилині Сергій Мілінкович-Савич зрівняв рахунок, скориставшись передачею Олександра Митровича. Вже за вісім хвилин сам Митрович вивів свою команду вперед після асиста Рубена Невеша, а на 69-й хвилині оформив дубль. Остаточний рахунок у матчі встановив Малком на 72-й хвилині.

Таким чином, Кріштіану Роналду, який виступає за Аль-Наср вже понад півтора року, поки не здобув із клубом жодного трофея.

Суперкубок Саудівської Аравії. Фінал

Аль-Наср – Аль-Хіляль 1:4 (Роналду 44 – Мілінкович-Савич 55, Митрович 63, 69, Малком, 72)