Ротань: «Диктували суперникам умови у всіх матчах, крім гри з Францією»
![<i>Руслан Ротань Ротань: «Диктували суперникам умови у всіх матчах, крім гри з Францією»](/upload/iblock/7ad/7ad7b91b01136180c5dfecf57b482776.jpg.webp)
Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань розповів про позитивні для команди моментах першої частини відбіркового циклу до Євро-2023.
У всіх матчах, крім гри у Франції, ми диктували суперникам свої умови, значно перевершуючи їх у часі роботи з м'ячем і в загальній атакуючої активності. Якщо порівнювати з минулим відбірковим циклом, то нам вдалося поліпшити відразу кілька ключових, на наш погляд, показників - володіння м'ячем, кількість і якість передач, відсоток виграних єдиноборств.
Потрібно додати в агресивності в завершальній стадії атаки, хоча і тут спостерігається певний, але поки невеликий прогрес. Важливим показником є і компактність після втрати м'яча - в нашій ситуації це безпосередньо впливає на якість оборони. В цьому напрямку теж потрібно допрацьовувати.
У питанні організації гри в атаці вдалося не тільки домогтися внутрішнього прогресу, але і увійти в число кращих команд відбіркового турніру відразу за кількома показниками. Так, за часом роботи з м'ячем, кількістю передач, позиційним атакам з ударами по воротах молодіжна збірна України входить в десятку кращих команд кваліфікації Євро, а по точності передач - в трійку.
Просто так м'яч команда намагається не втрачати. Як підтвердження: за кількістю володінь понад 45-ти секунд ми поступаємося тільки одному учаснику відбору - тієї самої збірної Франції.
Постараємося і далі вдосконалювати ці елементи, додаючи в агресії в чужій штрафний і оборонних діях. Хоча якщо брати відсоток виграних єдиноборств в обороні, то тут наша команда на восьмому місці серед всіх учасників кваліфікації.
Зазначу і другу позицію в рейтингу порушень правил - у нас в середньому по вісім з половиною фолів за матч. У шести іграх ми заробили всього 10 попереджень.
Ротань також заявив, що налаштовує команду тільки на перемогу в групі з Францією.
Коментарі 0