Помічник Ротаня заступився за лідерів олімпійської збірної, які не змогли приїхати
Ротань хоче, щоб підопічні на Олімпійських іграх грали у стилі Вернидуба
Тренер збірної Укріани U-23 орієнтується на підхід фахівця часів Зорі
09 липня 18:33
![<i>Руслан Ротань Ротань хоче, щоб підопічні на Олімпійських іграх грали у стилі Вернидуба](/upload/iblock/9c8/9c82fd1f12ba7d68e6e6da521899b58d.jpg.webp)
Руслан Ротань / Фото - УАФ
Головний тренер олімпійської збірної України Руслан Ротань, коментуючи склад на Ігри-2024, назвав рецепт успіху на турнірі.
– Команда формується без учорашніх лідерів. Чи з’явилися нові футболісти, які можуть повести за собою, згуртувати команду?– Так, вони наразі народжуються, і це дуже важливо. І добре, що так збіглося: ми перемогли на турнірі, а коли є успіх, то й футболісти відчувають упевненість.
У цих матчах, скажу так, народилися маленькі лідери, які мають ставати повноцінними вожаками. Бо на такому турнірі, як Олімпійські ігри, треба бути, в першу чергу, мужиками, які розуміють, що вони роблять на футбольному полі, що б'ються за країну, б'ються за свою честь, і показують себе на міжнародній арені.
Нагадаємо, «мужиками» в українському інфополі зазвичай називали команди українського тренера Юрія Вернидуба.
Коментарі 0