Ротань оголосив остаточну заявку збірної України на Олімпіаду-2024
![Ротань оголосив остаточну заявку збірної України на Олімпіаду-2024](/upload/resize_cache/iblock/a79/916_537_2/a795a2365d4ae6ea90903b6b7c5004bf.jpg.webp)
Головний тренер збірної України U-23 Руслан Ротань оголосив офіційну заявку синьо-жовтих для участі в Олімпіаді. До неї входять 22 виконавці, включаючи чотири квоти резерву.
Склад олімпійської збірної України
Воротарі: Яків Кінарейкін (Дніпро-1), Кирило Фесюн (Шахтар), Георгій Єрмаков (Олександрія).
Захисники: Максим Таловєров (ЛАСК), Арсеній Батагов (Зоря), Ілля Крупський, Євген Павлюк (обидва – Ворскла), Олександр Мартинюк (Олександрія), Олексій Сич (Рух), Володимир Салюк (Чорноморець).
Півзахисники: Максим Хлань (Лехія), Артем Шулянський (Олександрія), Валентин Рубчинський, Максим Брагару, Микола Михайленко (усі – Динамо), Владислав Велетень (Колос), Олег Федір (Рух), Дмитро Криськів, Кирило Сігєєв, Олег Очеретько (всі – Шахтар).
Нападники: Ігор Краснопір (Рух), Данило Сікан (Шахтар).
На груповому етапі команда зіграє проти Іраку (24 липня), Марокко (27 липня) та Аргентини (30 липня).
Коментарі 0