Ротань оцінив підготовку збірної України до Олімпійських ігор-2024
![<i>Руслан Ротань Ротань оцінив підготовку збірної України до Олімпійських ігор-2024](/upload/iblock/edc/edc9c23baca60205fd89b0543c7fa77e.jpg.webp)
Головний тренер збірної України на Олімпійських іграх-2024 Руслан Ротань розповів про підготовку команди до турніру. Слова фахівця передає пресслужба УАФ.
– У нас зараз важка дорога до Франції, вона завжди займає приблизно добу. Тому головне – дістатися до нашої бази під Бордо, почати збір. У нас є трохи менше тижня на підготовку, щоб привести гравців у більш-менш єдиний функціональний стан.Тому що ви знаєте, що у деяких гравців після Євро не було відпочинку, ми грали турнір у Франції, де також були ті гравці, які зараз нас будуть представляти на Олімпійських іграх – у них також не було дуже багато часу.
Усі в різних станах почали підготовку вже в клубах. Тому вони не в найкращих фізичних кондиціях, ми це розуміємо. Тому за цей тиждень нам потрібно збалансувати їх і від гри до гри підготувати.
14 липня ми граємо контрольний матч з Єгиптом, 18 липня проводимо вже, скажемо так, генеральну репетицію перед Олімпіадою – зі збірною Парагваю. І вже 19 липня переїжджаємо туди, де будемо базуватися перед першою грою – в Ліон. Там ми готуємося до матчу 24 липня з Іраком.
– Безпосередньо перед потягом команда їздила в НОК, міряли костюми. Розкажіть, яка там атмосфера була?
– Було дуже весело, по-перше. І що дуже сподобалося – що нас у НОК дуже підтримували, бажали нам на Олімпіаді якомога краще виступити, прагнути кожен матч до перемоги.
Це додає нам крила, ми будемо прагнути і ми розуміємо, заради кого туди їдемо – перш за все це наші військові, дякуємо їм за підтримку. Розуміємо також, що перед нами великий виклик, ми хочемо гідно представити нашу країну.
Ротань також поділився очікуваннями від участі на Олімпійських іграх-2024.
Коментарі 0