Ротань переглянув матчі 12 українських клубів на зборах в Туреччині
![<i>Руслан Ротань Ротань переглянув матчі 12 українських клубів на зборах в Туреччині](/upload/iblock/d82/d82c08784c2acf82e6649f30afd7f21d.jpg.webp)
Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань розповів про роботу, яку протягом десяти днів проводив в Туреччині. Слова фахівця передає прес-служба УАФ.
— Руслане Петровичу, чи ви залишилися задоволені своїм перебуванням в Анталії?— Загалом, так. Хоча, звичайно, наші очікування завжди бувають більшими. З огляду на ту кадрову ситуацію, яка склалася в молодіжній збірній України, хотілося побачити якісь нові імена.
— Які позиції зараз вас турбують?
— Здебільшого це гравці атакуючої ланки. Хтось травмований, хтось не має ігрової практики. До відновлення відбірного турніру час ще є, і ми сподіваємося, що ситуація покращиться.
Утім, удалося пригледіти й нових хлопців. Когось на перспективу, а хтось, можливо, з'явиться в команді вже найближчим часом. Добре, що молодих гравців на цих зборах було достатньо. Ми нарахували понад 100 футболістів. Тішить, що в наших клубах приділяють молоді стільки уваги. Тепер все залежить від гравців.
— Восени у вас помітно стабілізувався склад. Будете дотримуватися цієї обойми?
— Загалом, так. Я подивився за всіма гравцями, які складають кістяк молодіжки та залишився задоволеним побаченим. Але покращуватися, створювати конкуренцію потрібно завжди. Я не можу сказати, що ми матимемо стільки нових імен, скільки торік, коли в команді відбувалася зміна поколінь, але точкове підсилення з'явиться напевно.
— Із футболістами, клубними тренерами вдалося поспілкуватися?
— Звичайно. Загалом за ці дні довелося побувати на матчах за участю 12-ти українських клубів. Зібрано багато інформації, і ми її оперативно проаналізуємо.
Ротань також привітав «Динамо» U-19 з виходом в 1/8 фіналу Юнацької ліги UEFA.
Коментарі 0