Вчора 21
Сьогодні 15

Ротань: «В Олександрії були моменти, де могли забивати ще»

Наставник Олександрії прокоментував перемогу над Ворсклою у 21-му турі УПЛ (1:0)

Після завершення поєдинку 21-го туру УПЛ між Олександрією та Ворсклою, який завершився перемогою господарів із рахунком 1:0, головний тренер Олександрії Руслан Ротань висловив свої коментарі щодо успіху його команди.

«Перший тайм не вийшов з однієї причини – ми давали надто багато часу гравцям Ворскли, коли вони виходили з оборони. Ми не продовжували тиснути на воротаря та давали час. У деяких моментах виходило так, що Ворскла вибігала у контратаки. Ми це підкоригували і почали діяти агресивніше. Другий тайм був за нами, і ми заслужили на цю перемогу.

Я вважаю, що всі хлопці добре попрацювали. Було важко, коли втрачали м'яч – намагалися одразу пресингувати. Так ми заробили кутовий. І ще були моменти, де ми могли забивати».