Ротань: «Вигнав би себе з молодіжної збірної України»
![Ротань: «Вигнав би себе з молодіжної збірної України»](/upload/iblock/dcd/dcd95848a988502e33d21d672c4139e6.jpg.webp)
Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань оцінив три роки роботи з командою.
«Три роки в молодіжній збірній? З точки зору результату - я б себе вигнав. Тому що я заробив справедливу критику - це нормально і робить мене сильнішим. Але я думаю трохи по-іншому. Величезна подяка Андрію Шевченка, який бачив мою роботу в зовсім іншому напрямку, і президенту УАФ Павелко, який теж довіряв і бачив, що я готую кадри для національної збірної.Я вже багато про це говорив і залишаюся при своїй думці, що молодіжна збірна повинна готувати гравців для національної команди. Ось навіть є приклад сьогодні - молодий Михайло Мудрик. Ми боремося за вихід на Євро, попереду важливі матчі з Вірменією і Францією, але головний тренер бачить його в національній збірній. Ми із задоволенням його віддаємо. Це правильно, так і повинно бути.
До критики я спочатку був готовий, я це розумів. Те, що мені хотілося в молодіжній збірній створити, - це потрібно було ламати все. При будівництві тебе будуть багато критикувати, буде багато нюансів проти тебе, але потрібно йти і не згортати з цього шляху. Потрібно вилазити з цієї ситуації, якою б вона не була.
Згоден з Шевченко, що всі збірні країни повинні грати за однією схемою. Це світова практика, так роблять скрізь. Найпрогресуючі збірні - це скандинавські. У них спочатку були створені програми розвитку від дитячо-юнацького футболу до національної збірної. Це правильний шлях».
З Ротанем УАФ продовжила контракт в кінці 2021-го року.
Коментарі 0