Вчора 2
Сьогодні 2

Рух U19 переміг Сараєво. Відомо з ким зіграє український колектив у фінальному раунді плей-оф

У видовищному матчі було забито 4 голи
У матчі-відповіді плей-офф переможців Юнацької ліги UEFA львівський Рух U19 поїхав до Боснії і Герцеговини в гості до місцевого чемпіону Сараєво U19. Потрібно нагадати, що в першому матчі ці клуби зіграли в нічию 1:1.

Перший тайм був багатий на моменти, але матч почався з неприємностей. Господарі вийшли вперед вже на 4-й хвилині. Бездроб скористався помилкою кіпера Руху U19 і забив в ближній кут.

Але український колектив зрівняв рахунок через 20 хвилин. У гольовому епізоді чудово зіграв Панченко.

Через кілька хвилин Рух U19 заробив пенальті, але Касарда не зміг його реалізувати. Відмінно зіграв воротар Сараєво U19.

Більше в першому таймі команди не забивали.

У другій половині Рух U19 почав грати активніше і результатом цих старань став гол. Квас холоднокровно реалізував вихід один на один.

У кінцівці поєдинку Пастух поставив крапку в матчі. Футболіст Руху U19 красиво перекинув голкіпера опонентів.

Фінальний свисток зафіксував перемогу української команди. У наступному раунді Рух U19 зіграє з Мідтьюлландом.