Сьогодні 13
Завтра 4

«Рух» в важливому матчі за виживання розгромив «Інгулець»

Львів'яни перемогли принципового суперника

У матчі 25 туру Української прем'єр-ліги львівський «Рух» вдома обіграв «Інгулець» з рахунком 3:0.

Гості активніше почали матч і намагалися грати першим номером. Однак, на 14-й хвилині рахунок відкрили господарі після того, як Юрій Климчук пробив по воротах «Інгульця», а Олег Білик парирував м'яч, але відбив його прямо на ногу Віви Соломона – 1:0.

На початку другого тайму господарі подвоїли перевагу. Соломон подав з лівого флангу на кут воротарської, де Климчук пробив головою під дальню штангу – 2:0.

На 95-й хвилині «Рух» втік у контратаку, де Климчук обігрався з Іллею Квасницею, а потім без перешкод пробив під поперечину – 3:0.

Зазначимо, що перемога «Руху» практично позбавила «Львів» шансів залишитись у УПЛ. Відставання від зони перехідних матчів складає 11 очок за п'ять турів до фінішу.