Вчора 0
Сьогодні 0

«Рух» здобув вольову перемогу над «Зорею» в першому турі УПЛ

Львів'яни дотиснули гостей наприкінці матчу
В рамках першого туру УПЛ-2023/24 львівський «Рух» приймав луганську «Зорю». Матч завершився перемогою львів'ян 2:1.

«Зоря» відкрила рахунок на 21-й хвилині. Гол забив Назарій Русин.

У другому таймі «Рух» з перших хвилин почав активно атакувати ворота Сапутіна, і в середині другого тайму Юрій Климчук навісив з лівого флангу, а Василь Руніч головою вразив ворота.

В кінці матчу Джордан із «Зорі» отримав другу жовту картку і залишив поле, а «Руху» вдалося дотиснути луганців. Після подачі з кутового Юрій Климчук підібрав м'яч і з лінії штрафного вразив ближній кут воріт.