Румунський клуб розірвав контракт з українським форвардом після його інтерв'ю. Він назвав більшість росіян миролюбними людьми
![Румунський клуб розірвав контракт з українським форвардом після його інтерв'ю. Він назвав більшість росіян миролюбними людьми](/upload/iblock/b76/b76939c9af94e67649c0af9dbf64ac8d.png.webp)
Нападник Євген Бохашвілі покинув румунський «Оцелул».
Клуб розлучився з гравцем після його інтерв'ю GSP.ro. Він назвав більшість росіян миролюбними людьми.
«Моя сім'я з Львова. Коли почалася війна, моя сім'я поїхала до Німеччини як біженці, але проблема з візою залишається. Війна в Україні ще далека від завершення. Є деякі моменти і нюанси. Бувають тижні, коли трохи більше спокою, потім ситуація знову погіршується. Ніхто не знає, чим це скінчиться.Багато сімей живуть окремо. Чоловіки змушені залишитися в Україні, інші члени сім'ї поїхали, але поки не можуть повернутися. Я думаю, кожен, хто має сім'ю, розуміє, наскільки гнітюча ця ситуація. І у мене все ще є частина родини в Росії.
Мій дядько живе в Росії, там проживає частина родини мого батька. Вони там живуть, але вони не стовідсотково росіяни. Я народився за часів Радянського Союзу, мій батько грузин, а мама українка.
Погані люди всюди в світі, як і хороші люди всюди. Росіяни не бажали цієї війни! Я маю на увазі простих людей, а не політиків. Ця жахлива війна була і є політичною справою. Нормальна людина не може хотіти війни, вбивати. Я, наприклад, відрізняю простих росіян від Путіна і його людей. Я не можу погано говорити про російській народі, про переважну більшість росіян, яких я вважаю миролюбними людьми. На жаль, прості люди не можуть зупинити війну».
У команді він провів півроку. За цей час Бохашвілі відіграв 13 ігор, забивши три м'ячі.
Коментарі 0