Розгорнути Згорнути

Рябоконь повідомив, що «Десну» чекають відчутні зміни

Тренер «північ» прокоментував кадрове питання після поразки «Інгульцу»
Олександр Рябоконь / Фото - ФК Десна

Головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь прокоментував в ефірі телеканалу «Футбол» поразка в матчі 18-го туру української Прем'єр-ліги проти «Інгульця» (1: 2). Також фахівець повідомив, що команда взимку зміниться в зв'язку з закінченням контрактів з рядом гравців.

Переміг найсильніший. Швидше за все, перемогу здобув той, хто більше цього хотів. Футболісти господарів частіше вигравали боротьбу, підбори, особливо це стосується першого тайму. Можна говорити, що в другому таймі у нас були реальні гольові моменти, але цього виявилося мало.

Звичайно, не вистачало і Калітвінцева, і Домбровського, і Тотовіцкого, що стосується атаки. В обороні Цимбалюк вийшов після травми, його вистачило на 45 хвилин. На жаль, він не зміг продовжувати гру.

У багатьох гравців закінчуються контракти. Команда, звичайно, зміниться. Але поки не можу сказати наскільки.

У першій половині сезону ми повинні були зіграти краще і набрати більше очок. Чого не вистачило - потрібно спокійно проаналізувати. Сьогодні можу тільки привітати суперників. Можливо, їм вдалося краще налаштуватися на гру. Будемо сподіватися, що в наступному сезоні ми будемо сильнішими.

Раніше Рябоконь висловив надію, що «Десна» продовжить існування.