Вчора 2
Сьогодні 2

Рябоконь: « Видалення Огірі? Трохи ногу не відірвали Гуцуляку – суддя не зреагував »

Тренер « Десни » – про врятованої нічиєї з « Колосом »
Олександр Рябоконь / Фото - Олімпік

Головний тренер « Десни » Олександр Рябоконь висловився з приводу врятованої нічиєї в матчі 24-го туру української Прем'єр-ліги проти « Колоса » ( 2: 2 ).

В першому таймі більше працювала думка і голова, а другий тайм - суцільні емоції. Голи в одні ворота і в інші, моменти, картки, незараховані голи. Перший тайм грали головою, другий – серцем.

Розуміли, що треба вигравати. Проте, боротьба триває. Ще два тури. Шанси є.

Чому « Десна » пропустила два голи? Суперник проявив майстерність. Перший гол – хороша подача і удар головою. Дуже легко забив Петров. Другий м'яч – контратака, певні позиції провалилися.

У цей момент пішла розмашиста атака, яка закінчилася голом. Але ми не зупинилися. Завжди приємно працювати з такими міцними духом людьми.

Гол Калітвінцева? Добре виконав. Прямим ударом зі штрафного ми давно не забивали. Ясно було, що з'явився шанс. Вчасно забив.

Видалення Огірі? Ви бачили, як до цього трохи ногу не відірвали Гуцуляку? Бутсу зняли з нього. Суддя не зреагував. Потім пішла атака, після якої Огіря отримав картку. Хоча він гравець досвідчений, не можна було допускати етого.

Раніше колишній нападник « Десни » Олександр Філіппов зізнався, що до сих пір стежить за командою.

Джерело: Футбол 1/2/3 Сергій Стаднюк