Салюк: «Чорноморець з дитинства у моєму серці, але я роблю наступний крок у кар'єрі»
![<i>Володимир Салюк Салюк: «Чорноморець з дитинства у моєму серці, але я роблю наступний крок у кар'єрі»](/upload/iblock/ad9/ad93df7cc20a0928f4623b213cc4e1ae.jpg.webp)
Новачок Металіста 1925 Володимир Салюк попрощався у своєму Instagram з уболівальниками Чорноморця.
Шановні вболівальники Чорноморця, шановні одесити. Хочу висловити глибоку вдячність за всю підтримку, яку я отримував від вас протягом усієї своєї кар’єри.Мій шлях розпочався в СДЮШОР «Чорноморець», потім я грав за футбольний клуб Атлетик, після чого підписав професійний контракт з футбольним клубом Балкани. З волі долі мені випала честь грати за футбольний клуб «Чорноморець». Цей клуб з дитинства був у моєму серці, я вдячний за наданий шанс, який допоміг мені зробити наступний крок у моїй кар’єрі.
Цей крок привів мене спочатку в юнацьку збірну України з футболу, а потім в олімпійську збірну. Проте зараз настав час прощатися. Я роблю наступний крок у своїй кар’єрі. Одеса завжди залишиться в моєму серці, тому що це мій дім, тут я почав свій життєвий шлях, тут мене виховали і тут я став професійним футболістом.
Ці чотири з половиною роки були неймовірно важкими. Спочатку пандемія COVID-19, потім повномасштабна війна. Я хочу подякувати ЗСУ за те, що вони дають нам можливість жити і займатися улюбленою справою. Я не прощаюся, я лише сподіваюся, що повернуся до Одеси сильнішим і загартованішим футболістом.
Також хочу подякувати тренерському штабу та всім співробітникам футбольного клубу Чорноморець. Всім тим тренерам і співробітникам, які були в моїй кар’єрі з самого початку, з дитинства. Це ті люди, які допомогли мені стати професійним футболістом і досягти успіху.
Нагадаємо, Салюк підписав тривалий контракт із Металістом 1925 з Першої ліги.
Коментарі 0