Санжар: « Влітку чекає велика робота – нам потрібні зміни »
![<i>Роман Санжар Санжар: « Влітку чекає велика робота – нам потрібні зміни »](/upload/iblock/a8e/a8e7407e26284a2350492bcf80871bb3.jpg.webp)
Головний тренер « Олімпіка » Роман Санжар після останнього матчу сезону проти « Львова » ( 1: 1 ) поділився планами команди на майбутнє. Слова фахівця передає прес-служба клубу.
С точки зору турнірних завдань, то, звичайно, це очко нічого нам не дає. Але це важлива нічия з точки зору психології. У команди був дуже складний сезон і, чесно кажучи, хлопці були просто спустошені, психологічно пригнічені. В цьому плані обстановка була важкою. Багато вибули через травми. На сьогоднішній грі у нас залишилося всього 14 осіб в заявці.Матч вийшов хорошим. Ми більше контролювали м'яч, виглядали конструктивніше суперника, але пропустили гол. « Львів » побудував свою гру на контратаках, у них теж були моменти ... Ми домінували, але та внутрішня невпевненість в собі сильно нам заважала втілити нашу перевагу в забитий гол.
Добре, що саме так все склалося і ми змогли зрівняти рахунок. Радий за Хамелюка, молодий хлопець вийшов, забив ... Я спробував задіяти в цих двох іграх максимальну кількість футболістів, щоб краще познайомитися з їх можливостями саме в грі.
В принципі про кожного футболіста я вже маю певне уявлення. Ми отримали інформацію і розуміння куди нам рухатися далі. У 70% гравців закінчуються контракти, тому влітку нам потрібна велика робота. Від того, як ми її проведемо залежатимуть наші завдання на наступний сезон. Можу сказати одне: нам потрібні ізмененія.
Відзначимо, що Санжар провів лише другий матч після повернення в клуб.
Коментарі 0