Санжар: « Зоря » і « Ворскла » – прямі конкуренти в боротьбі за бронзу »
![<i>Роман Санжар Санжар: « Зоря » і « Ворскла » – прямі конкуренти в боротьбі за бронзу »](/upload/iblock/8aa/8aa36dbf1aaca011dc12d05bf0cabd8c.jpg.webp)
Колишній тренер « Олімпіка » і « Карпат » Роман Санжар поділився очікуваннями від шостого туру української Прем'єр-ліги.
Хороший конкурентний матч в Одесі вийшов, ударно шостий тур почали. Особливо сподобався другий тайм поєдинку « Чорноморець » – « Олександрія », в якому було забито чотири м'ячі. У одеситів хороша молодь – вони вже зараз цікавий футбол демонструють і надалі будуть тільки прогресувати.Класно зіграв Авагімян, в епізоді з першим голом взяв ініціативу на себе, Ванат відмінно завершив атаку. У перших турах « Чорноморця » було важко, але зараз одеська команда набирає обороти.
Який матч з майбутньої програми туру очікуєте найбільше?
Безумовно, « Зоря » – « Ворскла ». Це, по суті, буде битва між прямими конкурентами в боротьбі за бронзу. Думаю, вболівальники побачать хорошу гру, сподіваюся, результатівную.
завдання «Ворскле» напевно полегшить той факт, що «Зоря» на тижні провела важкий поєдинок Ліги Європи з «Рапідом»…
Мне здається, що « Зарі » буде непросто, перш за все, психологічно, адже програли, і багато в протистоянні з « Рапідом » у команди Скрипника не вийшло. « Ворскле » вже вдалося відійти від невдачі в Лізі конференцій і перезавантажитися. « Заре » для перезавантаження потрібно одна-дві ігри.
«Десна», Крупно поступилася туром раніше Динамо, повернеться в гонку?
Счітаю, що програти « Динамо » не соромно. Головне, « Десна » на старті взяла своє в поєдинках з конкурентами. Думаю, поразка від киян підбадьорить чернігівську команду. « Десна » – фаворит в матчі з « Вересом », але їй все-таки варто побоюватися контратак ровенчан.
На старті чемпіонату чимало компліментів отримав «Дніпро-1». Чи зможуть дніпряне розжитися окулярами в Харкові?
Інтересний матч очікується. « Дніпро-1 » нині на ходу. Ця команда укомплектована дуже якісно і, на мою думку, є претендентом на одну з єврокубкових путівок.Але протистояти їй буде зголоднілий по грі в УПЛ « Металіст 1925 » – команда, у якій ще є ейфорія від попадання в еліту і пристрасть до футболу на такому рівні. До того ж, Валерій Кривенцов добре управляє своєю командой.
Раніше також « Інгулець » розгромив « Маріуполь » ( 3: 0 ).
Коментарі 0