Вчора 0
Сьогодні 2

Сергій Ребров: «Ми будемо в останньому матчі боротися за вихід на чемпіонат Європи»

Збірна України обіграла Мальту в рамках восьмого ігрового дня відбору на Євро-2024
18 жовтня 2023р. 00:52
Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував перемогу над Мальтою (3:1) і боротьбу за путівку на чемпіонат Європи у Німеччину 2024.

Про перемогу над Мальтою.

У нас з усіма важкі матчі, не тільки з Мальтою. Ми знали, як Мальта буде грати в обороні. Готувалися і знали, що буде насичена оборона. Так, ми пропустили першими, але це дуже заслужена перемога – подякував хлопцям. Всі матчі на рівні національних збірних, вони дуже важкі. У цьому поєдинку на першому місці був результат.

Чи здивувала Мальта?

Мальті нічого було втрачати, вони намагалися атакувати. Навіть коли вони грали з нами першу гру, вони намагаються атакувати. Для нас важливим було сконцентруватися, знайти баланс в атаці і обороні. На жаль, в першому таймі цього не було, але в другому таймі була інша гра.

Про те, що Англія обіграла Італію і залишила нас в боротьбі.

Я завжди кажу, що ми повинні думати про себе, про свою гру. Спасибі Англії, що допомогла. Ми будемо в останньому матчі боротися за вихід на чемпіонат Європи.
Джерело: suspline