Вчора 18
Сьогодні 0

Шахін: «Пропустили два жахливі голи»

Боруссія оступилася у грі з Уніоном
Головний тренер Борусії Д Нурі Шахін підбив підсумки матчу 6-го туру Бундесліги проти Уніона (2:2). Слова коуча наводить прес-служба клубу.

«Було б важливо досягти результату до міжнародної перерви. Мене дуже засмучує, що ми так провели перший тайм. Це абсолютно нормально, що ти не викладаєшся на повну кожні три дні. Але для того, щоб бути топ-командою, потрібно досягати результату кожні три дні. На виході нам це поки що не вдається.

Якщо ти не блищиш у футбольному сенсі, ти маєш захищати свої ворота та йти у роздягальню за рахунку 0:0. Якщо раптом відкриється пролом, то якість, яку ми маємо, стане вирішальною. Тоді ми заб'ємо гол і виграємо здебільшого. Завдяки першому періоду можна сказати, що це заслужена перемога. Ми зовсім не входили в гру і пропустили два жахливі голи. Другий тайм був набагато кращим, ми багато володіли м'ячем на половині поля суперника і змусили «Берлін» піти у відрив», - додав Шахін