Шахтар не зміг обіграти кризову Болонью, а Спарта сенсаційно розгромила кривдника Динамо

Результати перших матчів ігрового дня середи в новій ЛЧ
Фото - ФК Шахтар

В першому турі Ліги чемпіонів Шахтар на виїзді зіграв унічию з Болоньєю.

Перший тайм завершився сухою нічиєю. Ближчими до голу все ж були «гірники» – Судаков не реалізував пенальті на перших хвилинах. Але після цього гості більше були в ролі тих, хто відбивається.

Гра у другій половині зустрічі була набагато нуднішою. «Гірники» могли пропускати, проте Кастро пробив у сантиметрах від стійки, а Різник здійснив божевільний сейв після удару Лікоянніса впритул. Більше особливих моментів обидві команди не створили.

Шахтар набрав перше очко у Лізі чемпіонів. Команди поки що ділять 8-9 рядок турнірної таблиці.

У паралельній зустрічі Зальцбург, який вибив на стадії кваліфікації київське Динамо, сенсаційно поступився Спарті. Голи Кайрінена, Олатунджі та Лячі допомогли розгромити австрійців.