Вчора 13
Сьогодні 4

Шахтар поступився Порту. Гірники навесні зіграють у Лізі Європи

Команда Пушича не змогла здобути потрібний результат у вирішальному матчі турніру
В матчі 6 туру групи H Ліги чемпіонів донецький Шахтар грав на виїзді з Порту.

Українцям для виходу до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів потрібно було лише перемагати в Португалії.

Початок матчу був за Порту. М'яч у ворота Різника забив Галену.

Данило Сікан у середині першого тайму відіграв цей м'яч після передачі Зубкова. Захист Порту фактично зупинився в епізоді, відреагувавши на піднятий асистентом арбітра прапорець. Як виявилось після відеоповтору, гол був чистим – 1:1.

Холодним душем для донеччан став гол наприкінці першого тайму. Знову відзначився Галену.

Мехді Таремі у другому таймі забив ще один гол у ворота Різника і зробив завдання Шахтаря перемогти практично нереальним.

Шахтар, тим не менш, не здвався, і Еустакіу після прострілу Сікана відправив м'яч у власні ворота.

Невтомний захисник Пепе встановив рахунок 4:2 на користь Порту.

Франческу Консейсау довів рахунок до крупного – 5:2.

Донеччани змогли провести ще один гол у ворота Порту – 5:3, щойно вийшовши на поле відзначився Егіналду.

Таким чином, Шахтар закінчив змагання у групі Н Ліги чемпіонів на 3-му місці та отримав путівку до плей-оф Ліги Європи. Порту залишився на другому місці та продовжить виступи у ЛЧ.

Ліга чемпіонів. Група H. 6 тур

Порту – Шахтар 5:3 (2:1)

Голи: Галену 9, 43, Таремі 62, Пепе 76, Консейсау 82 – Сікан 29, Еустакіу 72 авт, Егіналду 88

Порту: Кошта - Санусі, Пепе (с), Кардозу, Санчес (Жоау Маріу 78) - Галену (Іван Хайме 88), Еустаукіо (Груйїч 81), Варела, Пепе (Франко 81) - Теремі, Еванілсон (Консейсау 81)

Шахтар: Різник - Матвієнко, Ракицький (Келсі 72), Бондар, Гочолейшвілі – Криськів (Невертон 59), Судаков, Степаненко (с), Бондаренко (Назарина 85), Зубков (Егіналду 86) - Сікан