Тренер Ворскли відреагував на поразку від Шахтаря
Шахтар привітав Магучіх і Геращенко з медалями Олімпійських ігор
Ярослава стала олімпійською чемпіонкою Парижу, а Ірина здобула бронзу
05:57
![<i>Ярослава Магучіх Шахтар привітав Магучіх і Геращенко з медалями Олімпійських ігор](/upload/iblock/bd3/bd3a30e933ed30c749f3f01f374fa971.jpg.webp)
Ярослава Магучіх / Фото - ФК Шахтар
Прес-служба Шахтаря опублікувала привітання від імені клубу на адресу українських легкоатлеток Ярослави Магучіх та Ірини Геращенко у зв'язку із золотою та бронзовою медалями Олімпійських ігор-2024 в стрибках у висоту.
Ярослава Магучіх – олімпійська чемпіонка! Українська легкоатлетка на Олімпійських іграх у Парижі завоювала золоту нагороду (стрибки у висоту).Ірина Геращенко виборола бронзу. Вітаємо Ярославу, Ірину та всю Україну!
Також привітав Магучих із золотом Парижу президент Динамо Ігор Суркіс.
Коментарі 0