Europe

Шахтар розгромно програв Аталанті, практично не доходячи до воріт

«Гірники» завершили перший тайм з 0 ударів по воротах проти 12 у суперника
Фото - ФК Шахтар

В другому турі Ліги чемпіонів Шахтар у Гельзенкірхені розгромно поступився Аталанті.

Перший тайм невдало провів літній новачок Грам, який несподівано отримав шанс у цій зустрічі. Після необов'язкового фолу на жовту тунісця бергамаски розіграли гольовий штрафний – відкрив рахунок Гімшиті. А під кінець тайму Лукман додав до асисту ще й гол.

Першу половину зустрічі «гірники» завершували зі статистикою ударів 12:0 на користь суперника. Після перерви пішов Грам і команда почала підходити до воріт. Проте і другий тайм виграли номінальні гості – відзначився Белланова. До того ж, команда Маріно Пушича втратила Степаненка через травму.

Шахтар залишився з одним очком і вилетів з «прохідної» 24-ки. Аталанта з чотирма балами увійшла до топ-8.