Завтра 13
Розгорнути Згорнути

«Шахтар» стартував з перемоги в УПЛ

Гірники на класі обіграли «Металіст 1925»
В рамках першого туру УПЛ-2023/24 харківський «Металіст 1925» приймав донецький «Шахтар». Матч завершився перемогою донеччан 2:1.

У першому таймі «Шахтар» володів перевагою, подав величезну кількість кутових, і один з них завершився голом – Микола Матвієнко головою пробив Мозіля.

На самому початку другого тайму Траоре з близької відстані зробив рахунок 0:2 на користь «Шахтаря».

«Металіст 1925» відіграв один гол завдяки зусиллям Дмитра Юсова, який добив м'яч в сітку після сейва Різника.

У підсумку «Шахтар» провисів на воротах «Металіста 1925» до кінця гри, проте голів більше не забивав.