Вчора 0
Сьогодні 2

Шахтар в меншості втратив перемогу над Рухом

«Гірники» півтора тайми грали вдесятьох

Рух і Шахтар зустрічалися в центральному матчі 8 туру УПЛ. Поєдинок у Львові завершився з рахунком 1:1

Матч тримав в напрузі все 90 хвилин. Обидві команди мали достатньо моментів, щоб забити, але в першому таймі пощастило забити Шахтарю. Результативна атака донецької команди увінчалася голом Судакова на 17-й хвилині.

Через 4 хвилини після забитого гола Шахтар втратив Ракіцького, який був вилучений після спірного рішення VAR видалити Ярослава в епізоді, коли центрбек зіграв в м'яч. Чемпіон України півтора тайми провів вдесятером.

До перерви Рух реалізував чисельну більшістю, коли Пастух заштовхав м'яч у ворота Різника, однак після перевірки відеоасистентом гол не зарахували.

Відразу після початку другого тайму Квасниця вийшов один на один з Різником, проте футболіст Руха в момент передачі знаходився в офсайді. Господарі в другій 45-хвилинці додали в швидкості, але у вирішальний момент не вистачало львів'янам точності.

На 88-й хвилині Руху таки вдалося зрівняти рахунок. Шалений удар Слюбика з-за меж штрафного зміг розпечатати ворота Різника. Точний удар захисника Руха допоміг команді Віталія Пономарьова відібрати очки у чемпіона України.