Сьогодні 4

«Шахтар» здобув вольову перемогу над «Колосом»

Голи за «гірників» забили Бондаренко, Келсі і Траоре
«Шахтар» в матчі 23-го туру УПЛ обіграв «Колос».

«Колос» активно почав перший тайм і вже на 13-й хвилині Оріховський вивів команду вперед.

Однак вже на початку другої 45-хвилинки на табло «горіли» 1:1 – це Бондаренко ударом з пенальті зрівняв рахунок. За п'ять хвилин «гірники» забили другий м'яч – Траоре відзначився з передачі Бондаренка. Фінальну крапку у матчі поставив Келсі на 80 хвилині.

«Шахтар» лідирує в УПЛ, випереджаючи «Дніпро-1» на вісім очок. У підопічних Йовічевіча на два матчі більше, ніж у дніпрян. «Колос» розташовується на шостій позиції.