Вчора 14
Сьогодні 5

Шандрук: «Особливих моментів до перерви Кривбас не мав»

Кривбас взяв очки у Рівному
Виконувач обов'язків головного тренера Вереса Олег Шандрук підбив підсумки матчу 3 туру УПЛ проти Кривбасу (0:2). Слова тренера наводить прес-служба клубу.

«Кожна дрібниця, кожен епізод – вони впливають на гру. Швидкий гол і одразу видалення впливають тим більше. Але це лише наша вина. І в епізоді з вилученням, і під час пропущеного голу – ми не дограли епізоди. То були грубі помилки. Необхідно переглядати відео, щоб зробити коректніший аналіз.

Після видалення ми перебудувалися на 4-4-1. Попросили Миколу Гайдучика грати на позиції Владислава Шарая, а той сів нижче замість віддаленого Максима Сміяна. Вирішили не робити заміни відразу, щоб не упускати можливість більше впливати на гру у другому таймі. Команда справлялася. Особливих моментів навіть у більшості до перерви Кривбас не мав. Був план потерпіти та перебудуватися на 4-3-2 після перерви. Ми це зробили.

У суперників також видалили одного гравця. Але, на жаль, вже в рівних складах ми не були достатньо ефективними у фінальній третині поля. Щоб відіграватися –, потрібно створювати і забивати. А ми слабо зіграли в атаці сьогодні. Був буквально один момент, можливо, два. Так, видалення також вплинуло на фізичний стан. Ми з 28-ї до 52-ї другої хвилини грали у меншості. На спеці. Більше витратили сили та енергії.

Потрібно працювати ще більше та налаштовуватися на наступну гру. Зараз ми гратимемо за три дні на четвертий. Але для нас кожен матч є важливим. Це звичайний графік. Тож не бачу тут проблеми. Що стосується можливої ротації – дивитимемося на функціональний стан кожного футболіста. Звісно, зміни будуть. Але наскільки серйозні – визначить тренувальний процес», сказав Шандрук.