Вчора 15
Сьогодні 0
Розгорнути Згорнути

Шандрук розповів, чого не вистачає Вересу, аби не програвати новачкам УПЛ

Рівненський клуб сенсаційно поступився Лівому берегу з двома скасованими голами та нереалізованим пенальті
Олег Шандрук / Фото - НК Верес

В. о. головного тренера Вереса Олег Шандрук висловився про причини поразки у матчі п'ятого туру УПЛ проти Лівого берега (1:3). Слова фахівця передає пресслужба рівнян.

Хороший перший тайм у нашому виконанні. Ми гарно почали і другий тайм. Питання в першому пропущеному м’ячі. Цей гол міг статися будь-коли, бо це футбол. Але наша реакція на пропущений м’яч була неправильною. І після стількох створених моментів гольових ми десь психологічно не витримали. По духу гри ми просіли після цього м’яча. Але це не виправдання. Ця проблема була і в грі з Колосом. Замість розвивати рахунок - ми починаємо обороняти цю мінімальну перевагу.

Якщо хочемо вирішувати інші завдання - ми повинні бути ментально сильнішими. Сьогодні перший гол нас дезорганізував. Це не добре.

Щодо скасованих м’ячів - я ще не бачив повторів. Але зараз є VAR, тому не придерешся. В мене є запитання до моменту з рукою у штрафному майданчику Лівого Берега в другому таймі. Зараз трактують по-різному, не завжди можна чітко зрозуміти, де істина. Скасовані м’ячі також впливають. Коли не зараховують один твій гол, потім інший, ти не забиваєш пенальті, а потім пропускаєш - це десь нас надломило. Треба забивати так, щоб не скасовували.

По Миколі Гайдучику - це моє тренерське рішення. Ми тренуємо пенальті, він нападник. Тут навіть немає предмету розмови. Ми це вирішили ще до гри. Ну, не забив.

Заміни в нас ніяк не вплинули на гру. Один Дмитро Кльоц достатньо непогано вийшов. Ми створювали моменти, пресингували. В Луана був момент. А інші гравці - хочеться від них підсилення гри. Цього сьогодні не було. Наприкінці замість Віталія Дахновського наприкінці вийшов Максим Сміян. Більше освіжити гру на фланзі було ніким. Ми досі чекаємо на Самуеля Нонго. Розуміємо, що йому також потрібна буде адаптація. Щодо Євгенія Морозка - він лише з наступного тижня розпочне бігову роботу.

Також тренер Лівого берега зізнався, що його «міцне слівце» допомогло перевернути гру з Вересом.