Сьогодні 4

Шандрук: «Якби до гри з Металістом 1925 сказали, що результат буде таким, вірилося би важко»

Верес сенсаційно розніс харків'ян у третьому раунді Кубка України
Олег Шандрук / Фото - НК Верес

Головний тренер Вереса Олег Шандрук поділився враженнями від матчу третього попереднього раунду Кубка України проти Металіста 1925 (4:0). Слова фахівця передає пресслужба клубу.

Металіст 1925 - дуже кваліфікована команда. Якби до гри хтось сказав, що результат буде таким - в це б важко вірилося. Але хлопці - молодці. Напевно, на хід гри вплинули і наші два швидкі м’ячі. Також хвилин п’ятнадцять на старті другого тайму нам довелося перетерпіти, занадто низько сіли в оборону. Але після замін ми вирівняли гру і забили ще двічі. Тому, перемогли сьогодні заслужено.

Для нас зараз кожна гра важлива. Ми недобрали своїх очок у чемпіонаті, навіть попри непростий календар. Ця перемога була необхідною у психологічному плані. Тому ми серйозно налаштовувалися. І важливо було обіграти якісного суперника.

Наші два швидкі м’ячі стали ключовими у грі. Це великий бонус. Відчули впевненість, збили запал суперника. А в другому таймі було важливо витерпіти, не пропустити і знайти свої шанси. Що і сталося.

Раніше думкою щодо гри поділився наставник Металіста 1925 Патрік ван Леувен.