Вчора 3
Сьогодні 2
Завтра 3

Шандрук заявив, що у поразці Вереса від Кривбасу є рука... Агрономів

Голкіпер команди з Рівного послизнувся в епізоді, який зняв усі питання щодо переможця
Олег Шандрук / Фото - НК Верес

В. о. головного тренера Вереса Олег Шандрук поскаржився на надто слизьке поле у матчі 22-го туру УПЛ проти Кривбасу (0:2). Слова фахівця передає пресслужба криворіжців.

Вилучення завжди впливає на гру, особливо з сильним суперником. Ми розуміли насправді, що після цього нам потрібно потерпіти. На жаль, швидко пропустили, автогол, тут би хотів підтримати Сашу Кучеренка. Він зіграв хороший матч в цілому. Якби ми витримали перші 15 хвилин другого тайму, то могли сподіватись на більш позитивний результат.

У подальшому змінили тактичну схему, більше ризикували, більше пресингували. Вдячні хлопцям за це. Хотіли врятувати гру, але, на жаль, пропустили вдруге. Треба ще подивитись другий гол. Мені здалось, що перед тим як Луньов забив, на Курко було порушення в центрі поля.

Паст послизнувся? На жаль, так. У нас якесь специфічне поле. Воно хороше, але є проблеми з цим. Усі частенько падають: і ми, і опоненти. Наші хлопці ретельно підбирають шипи на бутси під поле, але маємо що маємо.

«Відстань 1550 км». Капітан Вереса назвав причину поразки від команди із Регіональної ліги.