Шапаренко: «На перші гроші в «Динамо» допомагав батькам, не було тяги до гулянь»
![<i>Микола Шапаренко Шапаренко: «На перші гроші в «Динамо» допомагав батькам, не було тяги до гулянь»](/upload/iblock/2d5/2d50a8e50b0731828acbab37d1245b28.jpg.webp)
Півзахисник «Динамо» Микола Шапаренко розповів у ефірі YouTube-канала Влади Седан про свої перші гроші в столичному клубі.
Перша зарплата – 1100. Витратив на кросівки. Це Nike Air Force.Мені батько давав гроші у перший контракт із U-19. Допомагав мені, бо у мене не було. А коли підписав перший контракт із «Маріуполем», то сказав, що буду сам на свої гроші. Стільки мені давав батько, відмовився від допомоги.
У мене не було потягу до нічних гулянь. Я отримував зарплату, допомагав своїм батькам. Віддавав половину батькові, іншу половину собі. Раціонально ставився до грошей.
У мене не було телефону у Маріуполі. Я собі за ці гроші міг купити телефон, бутси, інші речі. Міг себе постачати. А так, щоби кудись гуляти – такого не було.
Шапаренко також назвав якості, які хотів би перейняти у Сергія Сидорчука.
Коментарі 0