Шаран: «З деякими гравцями на перегляді вже вирішили попрощатися»
Шаран: «Ми підпишемо словенця Ловрена і Дуцу, Казаков у нас під питанням»
Наставник «Минаю» - про переможному спарингу з «Ділою»<br>
<br>
<br>
11 лютого 2022р. 12:41
![Володимир Шаран Шаран: «Ми підпишемо словенця Ловрена і Дуцу, Казаков у нас під питанням»](/upload/iblock/ab7/ab7e871fe9a3835388e3cd4e5e6e9fbc.jpg.webp)
Володимир Шаран / Фото - Facebook
Головний тренер «Минаю» Володимир Шаран в ефірі Футбол NEWS прокоментував перемогу своєї команди в спарингу з грузинської «Ділою» (2:1), А також розповів про кадрові зміни в команді.«Погодні умови не ті, які хотілося б бачити, тому що заважав вітер: супернику - в першому таймі, нам - у другому. Але я задоволений деякими діями в першому таймі, тому що багато пресингували, накривали. Але в атаці хотілося б бачити більше. У другому таймі було важко. Було видно, що роботи ще непочатий край. Але часу мало».
«До нас приїхав словенський легіонер Ловрен, ми будемо його підписувати. Приїхав Ігор Дуц, теж будемо підписувати. Завтра-після завтра приїде спортивний директор і практично всіх хлопців, які грали, будемо підписувати. На жаль, захворів Казаков. Ми хотіли його ще сьогодні подивитися. Він у нас під питанням. А так думаю, що всі, хто хлопці братимуть участь».
Результати спарингів українських команд на зборах.
Коментарі 0