Сьогодні 2

Шаран назвав ще один клуб УПЛ, крім «Минаю», вильоту якого він не хоче

Команда бореться за непотрапляння до перехідних матчів
Володимир Шаран / Фото - ФК Минай

Головний тренер «Минаю» Володимир Шаран після нічиєї у матчі 28-го туру УПЛ проти «Руху» (0:0) зізнався, що не бажає супернику вильоту. Слова фахівця передає прес-служба клубу.

Такі матчі, коли залишаються два-три тури до кінця, завжди проходять у боротьбі, яку ми й побачили. І у «Руха», і у нас одне завдання – продовжити свій виступ в УПЛ у наступному сезоні. Вдячний хлопцям за те, що вони виконували все, що від них вимагалося, поки були сили. Ми розуміли, проти кого граємо – це молода, організована команда. У першому таймі ми намагалися багато пресингувати, моментами це виходило. На превеликий жаль, дві поперечини не дозволили нам забити такий бажаний м’яч до перерви.

А у другому таймі я знав, що ми підсядемо. Захищалися, менше пресингували. Зіграли більш компактно в захисті, організовано. З появою на полі Таллеса гра «Руха» змінилася в кращий бік. Але моментів, чесно кажучи, я не пам’ятаю біля наших воріт. Крім кількох класних прострілів. У другому таймі вже була гра на нічию, яка потрібна, і яка, напевно, задовольнила команду.

Потрібно дивитися, як зіграють конкуренти. І вже від цих результатів відштовхуватись. Але ми не ведемо підрахунки, а розуміємо, що треба здобувати перемоги в кожному матчі. 30 набраних нами очок може і не вистачити, може не вистачити навіть 31-го. Важко сказати. Ситуація така, що кожна перемога підіймає одразу на кілька сходинок. Ось як вийшло після звитяги над «Чорноморцем»: вони мали багато моментів, а ми перемогли і вийшли з небезпечної зони.

Ще два тури – вирішальні. Дай Боже, аби «Минай» та «Рух» продовжили свої виступи в УПЛ.

Раніше «Минай» переміг «Чорноморець», відірвавшись від зони перехідних матчів.