Шаран: « Відвідав матч – і люди вже говорять, що приймаю одну з команд »
![<i>Володимир Шаран Шаран: « Відвідав матч – і люди вже говорять, що приймаю одну з команд »](/upload/iblock/dbe/dbe1461955933a23718520d09346c763.jpg.webp)
Колишній тренер « Олександрії » Володимир Шаран прокоментував чутки, що зв'язували його з роботою у « Львові ».
Даже не знаю, чия це була ініціатива написати про нібито мою можливу причетність до « Львову », але про це мені встигло сказати багато людей. Можливо, що просто мене побачили у Львові, ось і зародився цей необгрунтований слух. А бачити мене в цьому місті — цілком звичайне явище, адже я, можна сказати, львівський хлопець.Це приблизно те ж саме, що недавно сказав Олександр Хацкевич. Варто було йому приїхати на домашню гру « Колоса » в Ковалевку, і його вже туди сватають.
Особисто мені хочеться з'їздити ще куди-небудь подивитися інший матч, мені цікаво. Для цього у мене є і час, і можливості. Наприклад, поїхати в Полтаву на один з домашніх матчів « Ворскли ». Або в Кропивницький, де я, як уже говорив, спостерігав за грою « Інгулець » — « Маріуполь ».
Приїжджав я і в Кривий Ріг, де відвідав один з поєдинків « Крівбасса ». І відразу люди починають говорити: Шаран приймає одну з команд.
Зазвичай сватають в ту, у якій справи йдуть гірше. І це, повірте, стосується не тільки моєї кандидатури, але і багатьох тренерів, які на даний момент знаходяться без роботи. Так що з приводу « Львова » ще раз заявляю – все це слухі.
Раніше капітан « Олександрії » Каспарс Дібра порівняв підходи Володимира Шарана і Юрія Гури.
Коментарі 0