Ще б пак! Тренер Епіцентру вважає правильним рішення УАФ надати його клубу шанс пробитися до УПЛ
![<i>Сергій Нагорняк Ще б пак! Тренер Епіцентру вважає правильним рішення УАФ надати його клубу шанс пробитися до УПЛ](/upload/iblock/1c9/1c90115eab69ac4777158d83e9519a35.jpg.webp)
Головний тренер Епіцентру Сергій Нагорняк поділився думкою щодо рішення Виконкому УАФ організувати Турнір чотирьох за вакантне місце Дніпра-1 в УПЛ.
– Якщо відверто, ми не сподівалися на це рішення. Ми планували на 26 число спаринг, а буде офіційна гра. Минаю це рішення точно не сподобається. Всі думали, що їх запустять. Для нас це плюс.– Не сподівалися, що УАФ піде за меншістю клубів УПЛ, які підтримали турнір чотирьох?
– Я спокійно до цього ставився. Ми провели перше тренування, після того хлопці сказали: буде пулька. Ми порахували, що ці матчі випадуть на кінець місяця. Ми сприймаємо це, як ще один шанс поборотися за УПЛ.
Можна багато сперечатися, наскільки є справедливим це рішення, адже Металіст 1925 та Минай вилетіли напряму за спортивним принципом. А чому не провести стик між Епіцентром та Лівим берегом, які мали легітимний шанс поборотися за УПЛ? Думки можна було різні почути. Я думаю, що це рішення Виконкому задовольнить всіх, крім Минаю. Якщо абстрактно до цього підходити, хоч я і зацікавлена особа, Виконком ухвалив виважене рішення.
Нагадаємо вже 26 липня Епіцентр має зіграти з Минаєм у півфіналі турніру.
Коментарі 0