Вчора 16
Сьогодні 15

Ще один суперкамбек у Європі. Наполі обіграв Парму з польовим гравцем у воротах

Розв'язка матчу настала у компенсований арбітром час
У третьому турі чемпіонату Італії Наполі зустрічався з Пармою та здобув важку перемогу з рахунком 2:1, перевернувши гру на останніх хвилинах.

Гостям вдалося вийти вперед на 18-й хвилині завдяки пенальті, який реалізував Бонні. На 75-й хвилині другого тайму воротар Парми Зіон Сузукі отримав другу жовту картку та був вилучений з поля. Всі заміни на той час вже були використані Пармою, тому у ворота довелося ставати захиснику Енріко дель Прато.

Все вирішилося у компенсований арбітром час. Наполі зрівняв рахунок зусиллями Ромелу Лукаку. А на шостій доданій хвилині Андре-Франк Замбо-Ангісса забив головою, забезпечивши перемогу Наполі — 2:1.

Наполі набрав шість очок і ділить третє місце у турнірній таблиці. У Парми чотири очки.

В АПЛ Борнмут зумів відігратися з 0:2 після 87-ї хвилини та виграти матч у Евертона.