44-річний Шелаєв дебютував за клуб Другої ліги
Шелаєв – про відновлення кар'єри в 44 роки: « На сезон мене заявили про всяк випадок »
Півзахисник відіграв уже один матч у Другій лізі
07 вересня 2021р. 16:50
Фото: ФК Волчанск
Колишній гравець збірної України Олег Шелаєв розповів про відновлення кар'єри в клубі « Волчанск » у Другій лізі в 44 роки.
« Завдяки президенту клубу, головному тренеру Андрію Березовчука і команді в цілому я отримав можливість попрацювати в тренерському штабі Волчанска. Разом з Віталієм Комарницький асистує Андрію Березовчука. На сезон мене заявили в якості футболіста, що називається, про всяк випадок. Раптом, якщо що, передати досвід.Відверто кажучи, я не був готовий на сто відсотків. Для того щоб перебувати в тонусі, потрібно постійно тренуватися. У мене це не завжди виходило робити. Звичайно, хотілося б краще до цього підготуватися. Суджу виключно за своїми відчуттями. Хоча насправді очікував гіршого стану.
Моє головне завдання – допомога в тренувальному процесі, підказки хлопцям. В якості додаткової функції при необхідності можу вийти на поле і допомогти. Як воно буде – подивимося ».
Правда, його команда програла « Перемозі » ( 0: 3 ).
Коментарі 0