Вчора 4
Сьогодні 0

Шелаєв: «Враження від гри Шахтаря залишилися двоякі»

Екс-гравець оцінив перемогу над Антверпеном

Колишній футболіст Олег Шелаєв оцінив перемогу Шахтаря над Антверпеном в матчі Ліги чемпіонів.

«Як кажуть, до перерви «Антверпен» не помітив «Шахтаря». Знову були дитячі промахи в обороні, не відчувалося чіткого плану на гру, кожен намагався тягнути ковдру в свою сторону. Переконаний, що навіть найвідданіші фани донеччан не вірили, що ще можна врятуватися».

Але факти – вперта річ: у другому таймі в Антверпені на футбольному полі вже був дещо інший «Шахтар».

«Перш за все, «Шахтар» почав значно вище оборонятися, не дозволяючи господарям довго контролювати м'яч і додавши у відборі змушував помилятися. Це щастя, що вчора за рахунку 0: 2 суперником «Шахтаря» була команда з Бельгії, де поважають відкритий футбол. Якби опонентом були ті ж німці, то у донеччан не було б жодних шансів. Молоді ж «городяни» запанікували і доклали зусиль, щоб створити собі проблеми. Адже, по крайней мере, два голи були забиті після їх елементарних помилок».

Відчувається, що незважаючи на перемогу «Шахтаря» ви залишилися незадоволені його діями в Антверпені.

«Я завжди намагаюся бути реалістом. Враження, дійсно, залишилося двояке від гри донеччан. Так, був непоганий другий тайм в їх виконанні, але якби не везіння, то гості навряд чи уникли б поразки. Більш того, згадуючи, як розгорталися події в матчі, то навіть нічийний підсумок вважався б успіхом. Але це вже нехай «Антверпен» з'ясовує чому провалив другий тайм, чому примудрився не реалізувати пенальті в компенсований час. «Шахтар» ж треба щось робити з цим катанням на гойдалках. З такими перепадами на пристойні результати складно розраховувати».

Данило Сікан потрапив в команду тижні UEFA.

Джерело: sport.ua Андрій Усмонов