Шевченко: « Ми все робили правильно в матчі з Нідерландами »

Тренер вважає, що не вистачило лише результату
16 червня 2021р. 16:33
Андрій Шевченко / Фото: Getty Images

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко висловився про матч з Нідерландами ( 2: 3 ) в 1-му турі Євро-2020. Слова фахівця призводить прес-служба УАФ.

« Ми дуже добре виходили з оборони в атаку, у нас було кілька дуже хороших пропозицій. У першому таймі, єдине, ми не догравали в реалізації – не вистачало пасу або удару.

Не вийшло створити певний тиск в центрі поля, на яке ми розраховували. Маючи добре гравців в центрі, Нідерланди підібгали нас до кінця першого тайму – нам було важко виходити з оборони.

У другому таймі після пропущених м'ячів була хороша реакція – команда піднялася в другу зону, почали краще пресингувати і створювати моменти.

З такими командами все перекрити і передбачити неможливо.

Вважаю, наша команда все робила правильно, а глядачі отримали задоволення. Єдине – нам би хотілося домогтися кращого результату ».

Уже завтра Україна зіграє другий матч на Євро – проти Північної Македонії.