Зараз 3
Вчора 21
Сьогодні 15
Завтра 4

Шевченко – про нічию з Казахстаном: « Я не помічав втоми гравців. Бачу проблеми в нереалізації моментів »

Тренер впевнений, що команда повинна була закривати гру в першому таймі
01 квітня 2021р. 07:15

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився думками УАФ про нічиєю з Казахстаном ( 1: 1 ) у відборі на ЧС-2022.

« Думаю, коли створюють стільки моментів, а потім їх тринькають... На жаль, так трапляється, коли команда, яка грає проти нас, створює один момент – і забиває. І ми продовжуємо не реалізовувати моменти, які були.

Кінцівка не сподобалася. У нас повинна бути організація, а у нас футболісти втратили свої позиції. Тому результат негативний. Беру всю відповідальність на себе.

Попередив їх у перерві: « Хлопців, не тринькати моменти ». Такі моменти тринькати не можна. Ми повинні закривати матчі. Шкода, що я мав рацію ».

Три матчі на тиждень – може, основна причина, чому не взяли три очки сьогодні?

« Ні. Я не помічав втоми. Так, були гравці, які трохи підсіли. Ми робили заміни. Ми давали можливість всім грати сьогодні. У трьох матчах була ротація, не бачу проблем в втоми. Бачу проблеми в концентрації, нереалізації моментів.

Думаю, це дуже серйозний дзвіночок. Ми повинні повернутися назад, звідки починали. Ми повинні стати командою, тому що все-таки такі тривожні моменти – там помилку допустили, тут пропустили момент, нас покарали.

З точки зору створення моментів, першого тайму, у другому розгубилися трохи, але після голи продовжували. Ми повинні були закривати гру ще в першому таймі ».

Пропущений гол – наслідок втрати концентрації?

« Казахстан забив хороший м'яч. Там відчувалося, що можна було зіграти ближче, не дати гравцеві вдарити. Але це ігровий момент. Ми повинні реалізовувати наші моменти. Якби реалізували наші моменти, гра б закінчилася ще в першому таймі ».

Було два спірних моменти з пенальті на Мораесі і Довбіке. Можете прокоментувати?

« Мені важко коментувати. За грі навіть не бачив їх. Напевно, судді видніше ».

Україна йде другий в групі відбору на ЧС-2022, поступаючись Франції 4 очка.