Шотландія зіграла внічию зі Швейцарією. Як це було

Усі головні події матчу групового етапу Євро-2024
19 червня 23:53
Фото - SFV ASF

90+5' Лунає фінальний свисток.

90+4' Заключний штурм шотландців не призвів до чогось путнього.

90+1' Аканджі виносить м'яч після прострілу вздовж воротарського.

90+1' Заміни. Шотландія. Шенкленд і Крісті замість Че Адамса і Макґінна.

90' Рефері додав чотири хвилини.

90' Небезпечно! Гравець Швейцарії трохи не влучив після подачі зі штрафного.

86' Заміни. Швейцарія. Стергіу й Амдуні замість Відмера та Ндоє.

82' Емболо вирвався один на один із голкіпером і перекинув його, проте арбітр здіймає прапорець. Офсайд.

81' Метушня у штрафному Швейцарії. Захисник вибив.

79' Заміна. Шотландія. Маклін замість Ґілмора.

75' Заміни. Швейцарія. С'єрро і Рідер замість Фройлера та Варгаса.

72' Знову дісталося Шеру. Макґінн наче електричка влетів у захисника, за що отримав заслужене попередження.

67' Порушення біля лінії штрафного. Але це було наче 11-метровий. Лише стійка врятувала Швейцарію від пропущеного м'яча.

61' Не може продовжити гру Тірні. Велика втрата для Шотландії. Його виносять на ношах. Виходить Маккенна.

60' Заміна. Швейцарія. Емболо замість Шакірі.

59' Знову небезпека біля воріт Ґанна. Ндоє пробивав з лінії штрафного. Голкіпер ногою перевів м'яч на кутовий.

56' Небезпечний удар від Варгаса. Ґанн на місці.

51' А от і жовта за розмови з арбітром не капітана команди! Мактоміней.

49' Знову падіння, але у штравному шотландців. Кружляк ще раз показує підійматися.

47' Два кутові біля воріт Швейцірії не призвели до чогось небезпечного. Офсайд.

46' Почався другий тайм!

45+3' Суддя відправляє команди на перерву!

45' Три хвилини додає рефері.

43' Падіння у штрафному майданчику швейцарців. Рефері показує підійматись.

41' Че Адамс пробивав після подачі з кутового. Зоммер зафіксував м'яч.

38' Після подачі Гендрі не вдалося вразити ворота Зоммера.

33' ГОООООЛ! Але ні! Арбітр підіймає прапорець. Це офсайд!

32' Божевільна комбінація. Проте Ндоє з вигідної позиції не переграв Ґанна.

26' ГООООООЛ! Шо за удар? Шакірі закрутив м'яч просто в дев'ятку після помилки суперника.

25' Багато боротьби та стандартів. Особливо без загострення.

19' Зіткнення головами. Ралстон і Шер лежать на газоні.

17' Влучання у арбітра! Вільний удар.

16' Що ж це таке? Знову помилка при передачі на голкіпера від шотландців. Після подачі з кутового Родрігес не влучив у ворота.

13' ГОООООООЛ! Шотландія одразу ж іде в контратаку й після удару Мактомінея Шер вразив уласні ворота.

12' Помилка при передачі на голкіпера від Гендрі. Швейцарія не скористалася кутовим.

10' Декілька штрафних заробила Швейцарія. Проте подачі не найвдаліші.

9' Непогане підключення Відмера. Проте гравець трохи не наздогнав м'яча.

4' Перші стандарти у грі біля воріт швейцарців. Але подачі виявилися невдалими.

Матч розпочався!

Добрий вечір, шановні читачі XSPORT! Незабаром почнеться онлайн трансляція матчу між Шотландією та Швейцарією. Вже відомі склади команд на гру:

У середу, 19 червня, у першому турі групового етапу Євро-2024 збірна Шотландії зіграє зі Швейцарією.

Слідкувати за головними подіями матчу Шотландія – Швейцарія можна, починаючи від 22:00 у цій публікації.