Шотландія – Угорщина 0:1. Як це було

Усі головні події матчу групового етапу Євро-2024
23 червня 23:59
Фото - MLSZ

90+12' Матч завершено! 1:0 на користь Угорщини!

90+10' ГОООООООЛ! Чобот забиває на останній хвилині! Що за шалений матч?

90+9' Гендлі влучає у суперника після подачі з флангу.

90+8' Ґулачі двічі рятує ворота угорців!

90+7' Морган небезпечно пробив, але з офсайду!

90+2' Просто момент за моментом! Цього разу стійка рятує шотландців!

90+1' Ґанн! Просто найкращий гравець матчу. Собослаї не зумів переграти голкіпера!

90' Два небезпечні удари від Шефера. Спочатку Ґанн урятував суперника, а другому пострілу забракло точності.

90' ДЕСЯТЬ хвилин додає арбітр!

89' Заміна. Шотландія. Морган замість Робертсона.

86' Заміни. Угорщина. Жолт Надь і Чобот замість Керкеза та Болли.

84' Заміни. Шотландія. Маклін і Крісті замість Ролстона та Ґілмора.

79' Падіння гравця збірної Шотландії у штрафному угорців! Арбітр показує підійматися.

77' Заміни. Шотландія. Шенкленд і Армстронг замість Че Адамса та Макґінна.

75' Заміни. Угорщина. Адам і Салаї замість Варги та Дардаї.

74' Увесь цей час VAR перевіряв епізод на предмет пенальті. Все чисто!

73' Варгу вивозять на ношах під оплески вболівальників.

71' Варга не піднімається. Футболіста прикрили від телекамер. Здається, відбулося щось погане. Побажаємо здоров'я футболісту...

69' Знову Ґанн! Врятував команду, можливо, ціною пошкодження. Гравці сьогоднішніх суперників лежать на газоні!

67' Гарна гра Ґанна на виході! Випередив Собослаї, що вривався на небезпечну позицію.

64' Небезпечно! Дардаї завдав удару више воріт після навісу!

61' Заміна. Угорщина. Надь замість Стайлза.

56' Знову Шаллаї! Після контратаки гравець завдав удару. Захисник збірної Шотландії заблокував удар.

53' Відповідь від шотландців. Че Адамс б'є вище.

49' Перший удар у площину за тайм. Шаллаї пробив занадто слабко.

46' Другий тайм розпочався!

45+2' Лунає свисток на перерву!

45+2' Собослаї б'є више воріт після стрімкої контратаки.

45' Одну хвилину додав арбітр.

41' НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШИЙ МОМЕНТ У МАТЧІ! Після розіграшу вільного удару Орбан влучив у поперечину!

35' Удар Шаллаї здалеку. Дуже неточно.

34' Здається, збірна Угорщини зрозуміла, що можна атакувати. Проте простріл з флангу нікого не знайшов.

32' Угорці почали діяти набагато сміливіше. Цього разу заробили штрафний. Собослаї не зміг перебити стінку.

29' Угорщина пішла в першу за 20 хвилин контратаку, заробивши кутовий. Шотландці відбилися.

23' Нарешті одна з команд заробила стандарт біля воріт суперника. Проте угорці відбилися.

20' Команди продовжують грати в центрі поля практично без воріт.

18' 77:23 за володінням на користь шотландців. Очевидно, хто грає другим номером.

13' Шотландія володіє ініціативою. Угорці чекають свого шансу на контратаках.

8' Одразу ж угорці завдають потужного удару здалеку. Ґанн на місці.

8' Декілька небезпечних подач від шотландців. Угорці відбилися.

4' Багато боротьби сьогодні на футбольному полі. Суперники не поспішають ризикувати.

Матч розпочався!

Шановні читачі порталу XSPORT! Невдовзі розпочнеться онлайн-трансляція матчу Євро-2024 між Шотландією та Угорщиною. Вже відомі склади команд:

У неділю, 23 червня, у першому турі групового етапу Євро-2024 збірна Шотландії зіграє з Угорщиною.

Слідкувати за головними подіями матчу Шотландія – Угорщина можна, починаючи від 22:00 у цій публікації.