Шовковський і Ротань згадали, як грали проти Казахстану

Збірна України сьогодні знову зустрінеться з цією командою
31 березня 2021р. 18:46
Олександр Шовковський / Фото - 1927.kiev.ua

Легенди збірної України напередодні матчу відбору на чемпіонат світу-2022 проти Казахстану, згадали, як самі грали з цією командою. Слова екс-футболістів призводить прес-служба УАФ.

Олександр Шовковський, Асистент головного тренера « синьо-жовтих » Андрія Шевченка, Зазначив непоступливість суперника.

В виїзному матчі з Казахстаном в 2004-му було трохи складно, але свою роль зіграли наша віра в команду і бажання. Можливо, нам пощастило, що м'яч відскочив саме до Руслану Ротанюю, і він чудовим ударом в верхній кут забив той гол.

До речі, саме після цієї гри, свого роду відправної точки, все повірили, що слова Олега Блохіна перед початком відбіркового циклу про те, що ми вирішимо завдання виходу з першого місця, були порожніми, що це те, до чого ми готові, що нам під силу зробити.

Під час відбору на ЧС-2006 у нас було кілька ігор взагалі без пропущених м'ячів. На той момент ми встановили якийсь рекорд по « сухим » хвилинах. Приємно, що тоді ворота команди захищав саме я. Правда, пізніше Андрій Пятов обійшов мій показатель.

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань згадав свій забитий м'яч у ворота Казахстану.

Помню, як Олег Володимирович випустив мене на заміну. Я вийшов на поле, як і вся команда, розуміючи, що нам потрібна тільки перемога. Ми кинули для її здобуття всі сили. Вже на останній хвилині матчу перед виконанням штрафного, пам'ятаю, Анатолій Тимощук сказав мені йти на добивання. Тому що перед цим я виконував штрафний, потрапив в штангу.

Так вийшло, що я пішов на добивання, і дійсно, м'яч відскочив до мене. Я добре його зловив і забив дуже важливий гол для збірної України. Я дуже радий, що він тоді допоміг нашій команді пробитися на чемпіонат світу.

Я завжди кажу, що той, хто забиває на 90-х хвилинах, хто домагається свого, той завжди бореться за щось більше. Везе найсильнішим, Бог також їм помогает.

Гру відбору на ЧС-2022 можна буде подивитися сьогодні, 31 березня, на нашому сайті. Відеотрансляція матчу Україна – Казахстан онлайн. Також на XSPORT.ua буде доступна текстова трансляція зустрічі. Початок – о 21:45.