Динамо - Партизан. Віце-чемпіон України дав урок любителям російського світу
Шовковський резюмував побиття Партизана у кваліфікації ЛЧ
Віце-чемпіон України може гарантувати собі євроосінь
01:24
![Шовковський резюмував побиття Партизана у кваліфікації ЛЧ](/upload/iblock/59b/59bf6ef62b1b701f79a7799c153bfc71.jpg.webp)
«Вітаю всіх з перемогою, але відразу хочу наголосити, що завдання ще не вирішене. Є ще матч-відповідь, тому продовжуватимемо готуватися до нього в тому ж напрямку, що і до цієї гри. Дивитимемося і розбиратимемо перший матч, аналізуватимемо власні помилки, без яких футболу не буває. Але найголовніше - це старання, яке було на полі, наші напрацювання, хлопці виконували установку на гру, і тепер маємо досить непоганий результат перед матчем у відповідь.
Ця гра дала нам певну інформацію. Зокрема, про що ми домовлялися перед матчем, так загалом і сталося. Я нічого не говоритиму про ті тактичні настанови, які ми намагалися донести по відношенню до суперника, адже у нас попереду ще матч-відповідь, але в цілому хлопці виконали все, про що ми просили. Що найбільше сподобалося, що навіть подарувавши опонентам пенальті, мої підопічні не знітилися, продовжили дотримуватися плану гри. Як би не складався матч, ми маємо бути до фінального свистка сконцентрованими.
Ми чудово знаємо, що у нас у середній ланці підібрано якісних виконавців. Хто з них вийде у стартовому складі, ми визначаємо, відштовхуючись від тих завдань, які ставляться під конкретного суперника, від ігрових моментів, а також від того, як я їх відчуваю. А всі футболісти, які є в команді - це основний склад, у тому числі й ті футболісти, які зараз представляють Динамо у складі юнацької та олімпійської збірних України», - сказав Шовковський.
Коментарі 0