Деталі турніру
Україна

Шовковський: «Змінили наш графік. Завтра ввечері потягом вирушимо на гру з Хоффенхаймом»

Кияни здобули перемогу над Лівим Берегом
Тренер Динамо Олександр Шовковський прокоментував перемогу своєї команди в УПЛ над Лівим Берегом (3:0).

Контролювали перебіг зустрічі, забили гол, другий – не зарахували. І потім почали грати не в ту гру, яку домовлялися. Почали робити помилки, давали супернику переходити в контратаки. У перерві зробили зауваження, мали грати спокійніше, але результат матчу з Лаціо наклав відбиток. Розуміли, що припускатися помилок сьогодні не мали права, зробили ротацію. Привітав Тараса Михавка з дебютним голом, привітав Валентина Рубчинського з дебютним голом. Також привітав Максима Дячука з виходом на поле після тяжкої травми. Ми довіряємо всім нашим гравцям і даватимемо можливість грати майже всім.

Ми змінили наш графік. Завтра зберемося на базі та ввечері поїздом вирушаємо на гру з Хоффенхаймом. Для нас усі матчі важливі та кожен вирішальний. Ми живемо сьогоденням. Готуються всі гравці, крім того, хто отримав видалення Брагару. Навантаження велике, а до цього додається логістика. Але треба з цим працювати, через війну ми не можемо виконувати рейси з території України.

Герреро намагався створювати тиск, він непоступливий гравець, на ньому отримав другу жовту захисник. Саме у такій боротьбі мають грати усі, не лише форварди. Період адаптації продовжується, він з нами не проводив повноцінні збори. Сьогоднішньою грою та діями у певних моментах я дуже задоволений, – сказав у післяматчевому флеш-інтерв'ю Шовковський.

У четвер Динамо зіграє проти Хоффенхайма у Німеччині.