Розгорнути Згорнути

Сімеоне: «Атлетіко іноді зменшує оберти»

Тренер – про останні результати
11 грудня 2023р. 12:42

Головний тренер Атлетіко Дієго Сімеоне висловився As про перемогу над Альмерією (2:1) у матчі Ла Ліги.

«Ми грали проти суперника, який має свої особливості. Всі команди в Прімері складні, тут немає ігор, які можна вирішити простим способом. Ми провели добрі 35 хвилин, могли забити ще один гол. Наприкінці першого тайму команда зменшила оберти в атаці, і в другому таймі було те саме.

Вони знайшли ворота, прийняли небезпеку і вийшли зі страху, щоб зрівняти рахунок. В останні 15 хвилин ми мали явні шанси завершити гру. Ми не зробили цього і врешті-решт опинилися в неприємній ситуації: небезпечний момент, кутовий в останньому розіграші. На щастя, ми вирішили добре.

Я задоволений цими 35 хвилинами та заключними десятьма, і я працюватиму над тим простором, у якому команда зняла ногу з педалі газу».