Після вильоту України з Євро та Олімпіади вітчизняних тренерів навчатиме футболу Рангнік
«Скаржитися нема на що». Хлань – про виступи збірної України на Олімпійських іграх
Вінгер «синьо-жовтих» поділився думками щодо вильоту команди після поразки від Аргентини
15:22
![<i>Максим Хлань «Скаржитися нема на що». Хлань – про виступи збірної України на Олімпійських іграх](/upload/iblock/351/35178ceaf8ff5da4e8cc01677243f075.jpg.webp)
Максим Хлань / Фото - УАФ
Вінгер збірної України Максим Хлань висловився щодо вильоту команди після поразки у матчі третього туру групового етапу Олімпійських ігор-2024 проти Аргентини (0:2).
Так, вони несподівано в контратаці забили (перший гол - прим.). Ми не розраховували на це, але так сталося. Ми створювали дуже багато моментів, які могли реалізувати, і цей гол нас сколихнув. Але це футбол - так буває, на жаль.Тяжко щось говорити, коли трималися і не здавалися. Але ми бились до кінця та віддали всі сили - жалітися немає на що. Дуже важкий графік - через два дні на третій гра, - і дуже тяжко було пресингувати. Ми дійсно віддали всі сили, створювали моменти. Але не реалізовували їх, на жаль.
Раніше виступи збірної України на Олімпійських іграх-2024 підсумував головний тренер Руслан Ротань.
Коментарі 0