« Зоря » пройшла « Олександр » в серії пенальті і зіграє з « Динамо » у фіналі Кубка України
Скрипник: « Бронза або Кубок України? Титул – це завжди титул »
Тренер « Зарі » також прокоментував заміну воротаря в грі з « Олександр »
22 квітня 2021р. 09:28
![Скрипник: « Бронза або Кубок України? Титул – це завжди титул »](/upload/iblock/4f9/4f954af3837743ed1d0eb06c85a95b6e.png.webp)
Фото: ФК Зоря
Головний тренер « Зарі » Віктор Скрипник прокоментував вихід команди в фінал Кубка України і заміну воротаря в грі з « Олександр ».
« Заміна воротаря під серію пенальті? Микита Шевченко – фахівець з пенальті. А ми хочемо бути незручними для суперника. Це незручний психологічний момент, коли змінюється воротар. Це чисто на удачу. Значить, правильно зробили.По ходу матчу нас влаштовував рахунок 1: 0, грали добре. Знаємо, як тут складно грати. Рік тому ми тут по пенальті програли, так що налаштовувалися. Ми задоволені кінцевим результатом, хоча він швидко забудеться. У нас багато справ ще в УПЛ, там теж хочеться себе проявити. На цей раз удача була на нашому боці.
Бронза або Кубок України? Титул - це завжди титул. Його потрібно заробити, виграти. Ти можеш написати історію. Але це буде потім, а зараз у нас УПЛ, де ми хочемо захистити те місце, на якому стоїмо ».
У фіналі « Заря » зіграє проти « Динамо ».
Коментарі 0